BB3

HAKKIMIZDA

 

 BEYLİKDÜZÜ PSİKOTEKNİK MERKEZ EĞİTİM DANIŞMANLIK ŞİRKETİ   MİLLİ EĞİTİM  Bakanlığı  Ve Sağlık Bakanlığından Resmi Olarak Yetkilendirilerek  Mesleki Yeterlilik Eğitimleri ve PSİKOTEKNİK  eğitimi vermek üzere İSTANBUL ‘ da Beylikdüzü ve Bağcılar olmak üzere iki şubesimiz mevcuttur.

Kaliteli Eğitim Anlayışını Ilke Edinen  Kurumumuz , Deneyimli  Ve Uzman Kadrosu Ile SRC, ODY, ÜDY  Mesleki  Belgeleri Ve PSİKOTEKNİK  Raporu  Gerekli Mesleki Yeterlilik Eğitimlerini Uygulamakta, Sınavlarda %100 Başarıyı Hedeflemekte , En Önemlisi  Lider Ve Gelişmekte Olan Bir Çok Firmaya ,Yöneticilerine , Şoför Personellerine Ve Siz Şoförlere  Ulaştırma Faaliyetlerindeki Sağlıklı Işleyiş Kurallarının Tam Olarak Öğretilmesi  Ve Kazandırılmasını Sağlamaktadır.

Çağdaş Alt Yapımızla Ve Alanında En Iyisi Olan Profesyonel Kadromuzla  Hizmetlerimizin Etkinliğini, Kalitesini Ve Verimliliği Arttırabilmek Adına Sürekli Kendimizi Geliştirdik.Avrupa Birliği Uyum Yasaları Çerçevesinde Düzenlenen Yasal Mevzuatlar  Takip Edilerek  Doğru Ve ,Güncel Bilgilere Hakim Olan  Kurumumuz Güvenilirllik Kazanmış ,Herkesin Tercih Ettiği Bir Kurum Olmuştur.

Sektörün Öncü Kurumu Olmak Ve Bu Başarılarımızı Devam Ettirebilmek İçin Hizmet Kalitesini Düşürmeden ,Güleryüz İle Doğrulardan Ödün Vermemeyi İlke Edindik Sizinde Bize Katılıp ‘ Bilinçli Sürücü ‘ Olmanız En Büyük Ödülümüz Olacaktır.

Karayolu Taşımalarının Ülke Ekonomisinin Gerektirdiği Şekilde Düzenlenmesine Katkıda Bulunmak, Taşımada Düzeni Ve Güvenliğin, Taşımacı, Acente Ve Taşıma Işleri Komisyoncuları Ile Nakliyat Ambarı Ve Kargo Işletmeciliğinin Ve Benzeri Hizmetlerin Şartlarının Bilinmesini Sağlamak. Taşıma Işlerinde Istihdam Edilenlerin Niteliklerini, Haklarını Ve Sorumlulukları Ile , Karayolu Taşımalarının, Diğer Taşıma Sistemleri Ile Birlikte Birbirlerini Tamamlayıcı Olarak Hizmet Vermesinin Ve Mevcut Imkânların Daha Yararlı Bir Şekilde Kullanılmasının Bilinmesini Mümkün Kılmaktır.

Kaliteli Eğitim Anlayışını Ilke Edinerek  Nitelik Yönünden Değişime Uyum Gücü Kazandırılmış Bireyler Yetiştirerek Işletmelerin Ve Türkiye ‘Nin Rekabet Günü Yükseltmek , Etik Çalışma Prensibi Ile Türkiye’nin Öncü Kurumu Olmaktır.

Psikoteknik Belgesi Ticari Amaçlı Sürücülük Faaliyeti Gösteren Arkadaşlarımızın  Mesleklerini Icra Edebilmek Için Sahip Olunması Gerekilen Belgelerin Başında Gelmektedir. Bu Faaliyet Kapsamında İl Sağlık Müdürlüklerince Denetmenler Ile Yapılan Denetimler Sonucunda Ruhsat Almış Merkezler Tarafından Sürücü Arkadaşlara Yetkili Psikolog Eşliğinde Uygulanan Teste Bağlı Sistematik Bir Rapor Olarak Düzenlenmektedir. Bu Kapsamda Özel Beylikdüzü Psikoteknik Değerlendirme Merkezimiz Sürücü Arkadaşlara İl Sağlık Müdürlüğü’nce Onaylanmış Yetkili Kurum Ve Yetkili Psikoloğu Ile  Faaliyet Göstermektedir.

× WhatsApp